Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Udhetari I Nates Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

aha aha aha aha aha
aha aha aha aha aha
aha aha aha aha aha
aha aha aha aha aha

Jam prej province mahalle
neper xhepa skam asnje pare
ne pune thash dy llafe
tash shetish si kelysh mahalle
jam prej province mahalle
tash kam njemije halle
zihem per faje fare
gati vras njeri per pare

ref.
me zuri policia
me vjen pas ushtria
s'me do as mafia
me kaploi mu uria (2x)

nuk edi si hyra ne valle
gjat nuk e mendova fare
tani kam mbet ne rrug te madhe
si hero komik peralle
dikur une beja ball plot pasuri e mall
tash mendoj mos vall me mir mos te isha gjall.

ref.
me zuri policia
me vjen pas ushtria
s'me do as mafia
me kaploi mu uria (5x)


Ky tekst u dërgua nga  xonixElita 5
Publikimi: 01/12/1994


Elita 5 - Udhetari I Nates
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Udhetari I Nates".
3. Video është e këngës "Udhetari I Nates", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0