Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Kthehu Te Lutem E Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kthehu të lutem s dashur
se nuk mundem pa ty
kthehu të lutem e dashur
se m'shkoi jeta n'vetmi.

Fjalët që m'i thojshe
shpejt i harrove ti
më thoje se më dojshe
shpejt më tradhëtove ti.

Gjithëmonë unë mendoj për ty
dhe i ëndërroj ata sy
gjithmonë unë mendoj për ty
dhe qaj në vetmi.

Fjalët që m'i thojshe
shpejt i harrove ti
më thoje se më dojshe
shpejt më tradhëtove ti.

Ky tekst u dërgua nga LizaPublikimi: 01/12/1990
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Orkestrimi: Elita 5


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0


Elita 5 - Kthehu Te Lutem E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Te Lutem E Dashur".
3. Video është e këngës "Kthehu Te Lutem E Dashur", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.