Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Dahuria Eshte Dicka Tjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Cfare mendon moj ti voglushe
Pa ty jeta sdo te ishte
Kjo shëmti e mrekullueshme
Enderr kaq e pa aritshme
Gabohesh nese shpreson
Se ti i jep lavdi
Kesaj kohe te ndyre
Qe e vrasim te dy

(refreni)2x
Dashuria (dashuria) eshte diqka tjeter, nje ender (nje ender) sa bota e vjeter.

Mos kujto se une voglushe
Ate dite kur ti mos t'jesh
Do te heq dore une nga jeta
Dhe te shtrihem e te vdes
Ne genjehemi me te
Lozim perkohësisht
Kurse jeta me ne
Luan vazhdimisht

(refreni)4x
Dashuria (dashuria) eshte diqka tjeter, nje ender (nje ender) sa bota e vjeter.


Ky tekst u dërgua nga Hasan PallaElita 5
Publikimi: 01/12/1994


Elita 5 - Dahuria Eshte Dicka Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dahuria Eshte Dicka Tjeter".
3. Video është e këngës "Dahuria Eshte Dicka Tjeter", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0