Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - 100 % Vjeshtë Në Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Era e shtyn shiun ngadale
asgje nuk mund te jete si me pare
se erdh nje dite kur une te thashe
ne te dy s'mund te jemi bashke
se erdh nje dite kur une te thashe
ne te dy s'mund te jemi bashke

Per ty pse te mendoj?
pse ta humb kohen une me ty?
kur ti s'e kupton
cfare eshte loje cfare dashuri

Tani ti endesh e penduar
por teper vone te eshte kujtuar
se dashuria nuk eshte loje
kush s'e di le ta mesoje

Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj

Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0


Elita 5 - 100 % Vjeshtë Në Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 % Vjeshtë Në Zemër".
3. Video është e këngës "100 % Vjeshtë Në Zemër", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.