Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Gabim (Feat. Mimoza Shkodra)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  163

Ne kemi mund me pas
c'ka askush s'pati
o krejt ne kemi mund
por xhelozia e inati
na bene o vec me vujt

Krejt kemi mujt me pas
me pas leju
zemrat me na udheheqë
xhelozia syte na i ka verbu
tash krejt na shkoi per dreq

Une jam vetem e ti je vet
cdo mengjes i ri na tremb
dhe kjo pak qe ne ne ka mbete
ende dhemb

Gabim gabim
ish me ja ndalu zemres dashurine
gabim gabim
e kam provu por kam deshtu

Gabim gabim
ish me ja ndalu zemres dashurine
gabim deshtim
e kam provu por me shume te du

Ne kemi mund me pas shume me shume
po kemi lype c'ka s'bohet
as une as ti nuk kemi gjume
me lot jasteku lahet

Krejt kemi mujt me pas
me pas provu
gabimet me i ndreqe
por krenaria sytë na i ka verbu
e mbaruam tregimin shume keq

Une jam vetem e ti je vet
cdo mengjes i ri na tremb
dhe kjo pak qe ne ne ka mbete
ende dhemb

Gabim gabim
ish me ja ndalu zemres dashurine
gabim gabim
e kam provu por kam deshtu

Gabim gabim
ish me ja ndalu zemres dashurine
gabim deshtim
e kam provu por me shume te du


Ky tekst u dërgua nga  dini98Elita 5
Featuring: Mimoza Shkodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2014
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Elita 5 - Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabim".
3. Video është e këngës "Gabim", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 2