A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elita Reçi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  13
  • Origin:
  •  
  • Age:
  • 36
BIOGRAFIA: Elita Reçi is a popular singer. Elita Reçi është një këngëtare e mirënjohur nga Veleshta, Strugë, Maqedoni. Deri më tani ajo ka arritur të publikojë tre albume të suksesëshme të cilat janë mirëpritur nga publiku, si ai në Maqedoni ashtu edhe nga publiku në Kosovë dhe Shqipëri. Albumin e parë ajo e publikoi kur i kishte vetëm 15 vjet. Pas tre viteve ka realizuar albumin e sajë të dytë “Kujtoj zërin tënd” dhe ndryshe nga ai i pari, këtu ka pasur më shumë kompozitorë, duke filluar...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Saranda Imeri

Arjeta Zhuta

Azra

Habibe Ostreni (Bibe)

Liria Dedvukaj

Valbona Zhuleku

Elida Kryeziu

Leonora Bahiti

Syzana Jashanica

Fjolla Krasniqi


Tags: Elita Reci, Elita Reqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019