Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita Ziberi & Valon Suma - Kolazh Elita 5 (Gezuar 2021) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

1. ani moj e mejra
2. eja tash
3. cka mka syri
4. sejzezo
5. xhi me boneNuk kemi video për këtë këngë.


Elita Ziberi & Valon Suma
Publikimi: 31/12/2020
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Orkestrimi: Demir Basha
Mix & Master: Demir Basha


Elita Ziberi & Valon Suma - Kolazh Elita 5 (Gezuar 2021)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Elita 5 (Gezuar 2021)".
3. Video është e këngës "Kolazh Elita 5 (Gezuar 2021)", por nuk këndohet nga Elita Ziberi & Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita Ziberi:


Komente 0