Eliza Dula
Eliza Dula

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Eliza Dula është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2019, Eliza Dula merr pjesë në Ylberi 2019 me këngën "E Dua Familjen Time". Në Dhjetor 2020, Eliza Dula merr pjesë në Vihuela Fest 2020 me këngën "E Dua Kitaren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0