Eliza Hoxha

Eliza Hoxha & Rosela Gjylbegu Rikthehen Në Kënga Magjike

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-10-2014]
Ishte viti 2009 kur bashkuan forcat dy këngëtaret të suksesshme tonat si Eliza Hoxha & Rosela Gjylbegu të cilat fituan festivalin Kënga Magjike 2009 me këngën "Rruga e zemrës".Kësaj here ato rikthehen të dyja në këtë festival me këngë solo. Eliza pas 2 vjetësh mungesë dhe Rosela pas 3 vitesh mungesë nga hera e fundit ku ishte paraqitur në vitin 2011 me këngën "Sikur të isha ti".Të shohim se si do këndojnë sivjet ato të dyja veç e veç, si konkurente njëra me tjetrën, nëse do të futen të dyja në finale apo jo? Apo nëse njëra nga ato do arrij të fitoj e vetme festivalin...
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Eliza Hoxha & Rosela Gjylbegu Rikthehen Në Kënga Magjike

  Eliza Hoxha & Rosela Gjylbegu - Rruga E Zemres [Teksti dhe Klipi]

Komente 0