Eliza Hoxha

Fëmijët E Eliza Hoxhes

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-05-2015]
Këngëtarja dhe arkitektja e njohur Eliza Hoxha, i ka kaluar të 40-tat dhe ende është beqare. Eliza, nuk ka qenë asnjëherë e fejuar ose e martuar dhe kurrë nuk është bërë nënë.

Ajo që dihet, është se Hoxha ka një simpati të jashtëzakonshme për fëmijët.

Hoxha është tejet e lidhur me më të vegjlit e familjes, me të cilët fotografohet shumë shpesh.

Duke e parë gjithë këtë dashuri që këngëtarja ka ndaj fëmijëve, mund të konkludohet se ajo do të ishte një nënë e shkëlqyer.
 (Indeksonline)

Fëmijët E Eliza Hoxhes


Komente 2