Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eliza Hoxha - Me Ritem Do T'vallzoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ritem Do T'vallzoj".
3. Video është e këngës "Me Ritem Do T'vallzoj", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eliza Hoxha - Me Ritem Do T'vallzoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"No. 1"

Këngë e albumit:

"Ti Po Shkon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Mengjesi i veres
ne ty me kujto
kur era e lehtë
fetyren ma freskon
kaloj rrugës son
ndoshta prap te takoj
dhe diçka thell ne shpirt me shtergon

gjumi sme zen at ver kur e kujtoj
dhe kot kot unë veç ne ty mendoj
dhe zhurmen ne val zërin ta ndegjoj
dhe çdo gjë ne ty me perkujton

me ritem dot vallzoj
vallzoj dhe kendoj
dhe te kaluar
kurr zdo ta harroj
me ritem dot vallzoj
vallzoj dhe kendoj
për ty do të mendoj

Kjo er sikur ti
me djeg me pervlon
kjo er sikur ti kur floket mi lemon
kado qe kaloj zërin ta ndegjoj
dhe çdo gjë ne ty me perkujton


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet