Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

premtimi u thye qdo gje perfundoj si ne fund te endrres u zhduk qdo iluzion ne zemren time dimer i gjate filloj e di qe ste kam por shpresa jeton

ref:
dua dua dua dua vetem ty te dua m'ndihmo qe jeta ime tkete kuptim
dua dua dua dua vetem ty te dua me trego a merr fund dhe ky pikellim

ne qdo hap me percjell kujtimi per ty ndersa lotet spushojn me lodh kjo vetmi nga do qe shkoj ne qdo vend te shoh ty dhe pres qe do te kthehesh ta thesh kte qmendi


Ky tekst u dërgua nga RinnaEliza Hoxha
Publikimi: 01/12/2000
Festivali: Mikrofoni I Artë 2002
Teksti: Memli Krasniqi
Orkestrimi: Enis Presheva


Eliza Hoxha - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0