Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Hajde Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Ndjenje e çuditshme me kaplon
Sa here ty une te takoj
Çfare po ndodhe nuk e kuptoj
Ndjehem e huaj
Emocionin s'mund ta fsheh
Mos me thuaj ti nuk e veren
Atmosferen a e ndjen a e ndjen
Ti me thua

Ref: 2x
Hajde sonte, Hajde ti a beje veq nje hap
Hajde mos ke frik ti
Hajde Sonte, sa me duhesh veq ta dish

Nervozohem nuk kam kontroll
Eshte dashuri apo iluzion
Çfare te bej si te vazhdoj
Tregom mos luaj
Hutia mua me kaplon
Pse gjitha rruget veq te ti mbarojn
Nje gje nga ti une deshiroj deshiroj
Te me duash mua

Ref: 2x
Hajde sonte, Hajde ti a beje veq nje hap
Hajde mos ke frik ti
Hajde Sonte, sa me duhesh veq ta dish


Ky tekst u dërgua nga Aritaa ThaqiEliza Hoxha
Publikimi: 21/12/2006
Festivali: Festivali i 45-të në RTSH
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Eliza Hoxha
Orkestrimi: Enis Presheva


Eliza Hoxha - Hajde Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sonte".
3. Video është e këngës "Hajde Sonte", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0