Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Himni Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

brengë,qe shpirtin ma shtrengoi
sa zemra i lendoi
sa njerez i vetmoi
ishte endrra qe sot jetoj
nje emocion qe s'dua kurr t'me leshoj
prandaj larg shikimin ti drejto
prapa mos shiko
ne ardhmeri beso
te kaluaren mos e harro
gjithmon kujto kush ishe dhe nga do t'shkooosh

Ref:
Nje enderr kisha dikur
endrren sot e jetoj
shtetin tim e jetsoj
ne vete besooj.x2

shqiponjeeeeee qe shtrihem ne kaltersi
fluturoj e lire dhe nuk kam frike perpara cfare me pret
joooo me vuajtjen s'dua ta njoh
po kurr s'do ti harroj ata qe s'jan sot me ne ket dit ta gezojn

brengë,qe shpirtin ma shtrengoi
sa zemra i lendoi
sa njerez i vetmoi
ishte endrra qe sot jetoj
një emocion qe s'dua kurr t'me leshoj
prandaj larg shikimin ti drejto
prapa mos shiko
ne ardhmeri beso
te kaluaren mos e harro
gjithmon kujto kush ishe dhe nga do t'shkooosh

Ref:
Nje enderr kisha dikur
endrren sot e jetoj
shtetin tim e jetsoj
ne vete besooj.x2

jetoj ne endren timee
houo

shqiponjeeeeeeeeeee qe shtrihem ne kaltersi
fluturoj e lir dhe nuk kam frik perpara qfare me pret

Nje enderr kisha dikur
endrren sot e jetoj
shtetin tim e jetsoj
ne vete besooj.


Ky tekst u dërgua nga GonxheEliza Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/02/2012


Eliza Hoxha - Himni Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Himni Im".
3. Video është e këngës "Himni Im", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0