Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Revulocion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ououou ou o oo

edhe nje dit e re
po fillon sot per ty
dhe per mua
s'do lem me asnjeri
t'na mashtroj
do bejm ashtu si duam
e dim ne vet me mir qka
deshirojm e dim se qka presim
kemi pritur shum esht ber von
te varur sdo mbesim
jo jo jooo

ref 2:
revolucion tani po fillon
degjo thirrjen ton
ouoaouua

tani mos tani po ndikon
kuraf t'keqe ketu ska
krejt qka ne po kerkojm per vete
eshte te mbreteroje drejta
kemi mbledhur mjaft nga puna jon
kjo ka perfunduar
tani rregullat do ti ndryshojm
dhe kemi filluar
jo jo jooo

revulocion tani po fillon
degjo thirrjen ton
ouaaouaaouuaa


Ky tekst u dërgua nga Getathe BestEliza Hoxha
Publikimi: 01/12/2003


Eliza Hoxha - Revulocion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Revulocion".
3. Video është e këngës "Revulocion", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0