Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Nuk Mundesh (Feat. Dj Dalool)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ti kot ëndërron
Kur të tjerat i shikon
Ti kot nuk e pranon

Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Më mirë se unë nuk gjen
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu,
Jo, jo nuk mundesh
Ti tjetër mos kërko
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Më mirë se unë nuk gjen
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Ti tjetër mos kërko
Jo, jo nuk mundesh

Kot kohën e harxhon
Silesh e pshtillesh prap tek une mbaron
Kot vetes nuk ja pranon
Kot,kot,kot,kot,kot,kot,kot,kot,kot
E unë duro... e pres atë ditë
Për egon tënde kurrë nuk do t'ia di
Shpirtin dhe mendjen që ta çlirosh
dhe të besosh

REFx
Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Më mir se un nuk gjen
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu,
Jo, jo nuk mundesh
Ti tjetër mos kërko
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Më mirë se unë nuk gjen
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Ti tjetër mos kërko
Jo, jo nuk mundesh

REFx
Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Më mir se un nuk gjen
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu,
Jo, jo nuk mundesh
Ti tjetër mos kërko
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Më mirë se unë nuk gjen
Jo, jo nuk mundesh
Nuk mundesh ti pa mu
Jo, jo nuk mundesh
Ti tjetër mos kërko
Jo, jo nuk mundesh


Ky tekst u dërgua nga  alberita17Eliza Hoxha
Featuring: Dj Dalool
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/11/2011
Muzika: Dj Dalool & Florent Boshnjaku
Teksti: Eliza Hoxha
Video Produksioni: EMF Creative


Eliza Hoxha - Nuk Mundesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundesh".
3. Video është e këngës "Nuk Mundesh", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0