Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Eliza Hoxha - Ecjen Ti Vazhdo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2016

2016-10-06T16:24:21Këngëtarja, Eliza Hoxha ka lansuar në internet këngën e saj më të re "Ecjen ti vazhdo".
Ky projekt i dedikohet të gjitha grave që luftojnë kundër kancerit të gjirit dhe që sfidojnë jetën e vetën, për ditë më të mira.

Përmes një postimi në "Facebook", Hoxha ka falënderuar bashkëpunëtorët e saj, për punën e përkushtimin, për realizimin e këtij projekti, transmeton KultPlus.

"Faleminderit krejt ekipit për energjinë dhe punën e mrekullueshme! Kontributi ynë i vogël le të jetë një zë më shumë, për të hapur debatin për sfidat dhe stigmatizimin që kalojnë njerëzit gjatë përballjes me sëmundjen dhe luftën, për të rifituar jetën dhe veten", ka theksuar këngëtarja kosovare.

Videoklipi i këngës vjen me regji të Burbuqe Berishës.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet