A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Eliza Hoxha - Vendi Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/10/2016

2016-10-30T22:25:15

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016


Sa durova,sa durova
Në kët vend me,mall jetova
Për lirinë për, fëmijërinë
që se pata

Sa luftova,sa luftova
në një dit ma t'mir besova
plot me dhimbje,plot me lot
për të ardhmen sot

Ref.2X
Si ta kuptoj,si ta besoj se di
vendi im, jo nuk të njoh tani
syt që nuk shohin më,
zemra që s'ngrohin më
Mendje pa fjalë, zëra që bzajnë
haaa je ti, a je vendi im
se kisha menduar
se do vish në ktë dit'

Si ta kuptoj,si ta besoj se di
vendi im, jo nuk të njoh tani
syt që nuk shohin më,
zemra që s'ngrohin më
Mendje pa fjale, zëra që bzajnë
haaa je ti, a je vendi im
U ktheve në ëndërr
për ditë më të mirë.


Ky tekst u dërgua nga Ana Ahmetli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019