Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Pendimi (Baby Version) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Më fal, më fal
Kot e ke çdo fjalë
Të lutem me dëgjo
Nuk dua jo
Veç ty të kam
Unë e marrë nuk jam
Më fal këtë gabim
S’ka më kthim

Ref:
Nuk më duhet pendimi yt asgjë
Nuk dua të t’shoh më
Lumturinë pa ty do ta gjej
??? Ah jo


Ky tekst u dërgua nga Davoooo

Eliza Hoxha - Pendimi (Baby Version)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi (Baby Version)".
3. Video është e këngës "Pendimi (Baby Version)", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0