A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eliza Markiq

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Eliza Markiq është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 23 Mars 2016, Eliza Markiq publikon videoklipin "Mos Hesht". Me këtë këngë, Eliza Markiq merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 15 në vitin 2016. Në vitin 2017, Eliza Markiq ishte finaliste në Albanian Star 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Albanian Star

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anela

Eli Qorri

Ona Mani

Pashke

Katrin

Brunilda Shkoza

Onika

Adela Curra

Lea Papa

Resmi Bilalli


Tags: Eliza Markiq

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019