Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elizabeta Janaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Elizabeta Janaqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore korçare. Ajo eshte nje kengetare e te gjitha kategorive muzikore. Në Maj 2009, Eliza merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Nje Dashuri Prane Meje". Më datë 15 Gusht 2018, Elizabeta Janaqi publikon videoklipin "Në Përjetësi". Më datë 14 Maj 2019, Irma Libohova publikon videoklipin "Hoje-Hoje", në bashkëpunim me Elizabeta Janaqin. Teksti i këngës u shkrua nga Irma Libohova, ndërsa orkestrimi u punua nga Alsked Rrenja. Videoklipi u prodhua nga kompani...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Olsa Pema

Ermira Babaliu

Babeta Shahini

Valbona Mema

Vikena Kamenica

Jonida Maliqi

Eneda Tarifa

Olta Boka

Rezarta Shkurta

Denisa Onjea


Tags: Elizabeta Janaqi, Eliza

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet