Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eliza - Nje Dashuri Prane Meje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Dashuri Prane Meje" kënduar nga Eliza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eliza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Janaqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet