Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elizabeta Janaqi - Në Përjetësi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/08/2018

2018-08-15T12:50:48+00:00Te prita te vendi yne
Vendi i premtimit
Nuk erdhe i dashur ti
Zemra po me qan
I fshiva une lotet e mi
Lotet e trishtim
Kujtoj kohet tona me mall
Kur te kisha prane

Gjithmone emrin tend do therras neper kujtime
Kete ndarje jo nuk e pranoj o dashuri
Ti je dhe do mbetesh gjithmone ne zemren time
Te desha dhe prape do te dua ne perjetesi

Prane detit po shkruaj per ty
Syte me jane verbuar
Dhe shpirti therret emrin tend
Ti nuk je aty
E di sa shum plag me ke dhene
sa me ke lenduar
Nga lart me degjo dhe me prit
Prap do jemi 2

Huu...
Aaa...

Gjithmone emrin tende do therras
Neper kujtime
Kete ndarje nuk e pranoj o dashuri
Ti je dhe do mbetesh gjithmone ne zemren time
Te desha dhe prape do te dua ne perjetesi
Te desha dhe prape do te dua ne perjetesi.


Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Janaqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet