Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elizabeta Janaqi - Fry Moj Erë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Ah ky monafiku mos e pafte driten dhembjen qe e solli, shpresat na u fiken. Ah ky monafiku mos e pafte driten vjeshten e solli dhembjen e mbolli.
Refreni
Hejjj fry moj ere fry
thaje lotin qe me rrin ne sy,
Hejjj fry moj ere fry
shkri ket’ akull n’zemer qe kam n’dry Hejjj per ket’ malle qe kam
mjera zemer nuk po gjen derman Hejjj per ket’ malle qe kam
pikon loti shpirti etur qane
II
||: Ah kjo dashnija,
qe me ka verbue,
sa shume te kam dashur e sa te kam besue :||


Ky tekst u dërgua nga Elizabeta’s fans


Nuk kemi video për këtë këngë.


Elizabeta Janaqi
Publikimi: 01/07/2021
Festivali: Zambaku I Prizrenit
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Milaim Islami
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Elizabeta Janaqi - Fry Moj Erë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fry Moj Erë".
3. Video është e këngës "Fry Moj Erë", por nuk këndohet nga Elizabeta Janaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Janaqi:


Komente 0