Elizabeta Krasniqi
Elizabeta Krasniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Elizabeta Krasniqi është një këngëtare e njohur. Elizabeta Krasniqi është këngëtare pikërisht nga vendi i Zambakut, nga Prizreni. Një debutuese mjaftë e suksesshme e këngës live e cila mori pjesë në shumë festivale si: Top Fest, Kënga Magjike, Zambaku i Prizrenit etj. Angazhimet artistike i ka të shumta nëpër koncerte e mbrëmje muzikore si dhe aktualisht është drejtoreshë e shkollës private të muzikës, artit dhe baletit "Mjellmat" në Ferizaj ku jeton. Elizabeta merr pjesë për të disatën herë në...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0