Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elizabeta Krasniqi & Black Shoes Band - Bashke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kur nata largon diten
Dritat ndizen
Muzika sjell shoqerine
Tende dhe timen bashke.
Une kendoj pa ndaluar
N’mes duartrokitjesh
Shikimin shpejt ta kap
Fshehte ti nuk e mban!
Me duar larte kendonin’
Te gjithe bashke me mua
Ti rrije si I ngrire
Me gotten q eke n’duar.
Me bisht te syrit ti mua me studioje
Shoqeria pot e fton
Kercimin fillo

REF.
Bashke,nates I japim zjarr
Ti friken lere pas
Puthjen tende dua ta kem tash!
Te gjithe ten a shikojne
Dhe fjalet mos t’pushojne
Mengjesi me ty du ate me zgjoj!
Ora prishet,koha ndalet
Veq per ne,ajo s;punon
Pak dashuri le te falet
Dhe kjo nuk kushton,joooo!


Elizabeta Krasniqi & Black Shoes Band - Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashke".
3. Video është e këngës "Bashke", por nuk këndohet nga Elizabeta Krasniqi & Black Shoes Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Krasniqi:


Komente 0