Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elizabeta Marku - Ne Andërr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

O moj shoqe kam pa ni anderr,
une nuse e ai dhander,
du me t'than du me tregu
ai po m'don e un po e du.
du me t'than du me tregu
ai po m'don e un po e du.

2x
Ne anderr me vjen per nat
m'ledhaton e smle rehat
e kur gjumi vjen me m'nal
I hap syt e ngat s'e kam.

Po ma jep at zemren tane,
o rahat shpirtin ma bane,
e di mir qe larg te kam
po me zemer tek ty jam.
e di mir qe larg te kam
po me zemer tek ty jam.

2x
Ne anderr me vjen per nat
m'ledhaton e smle rehat
e kur gjumi vjen me m'nal
I hap syt e ngat s'e kam.


Ky tekst u dërgua nga MamiElizabeta Marku
Publikimi: 20/06/2016
Teksti: Elizabeta Marku
Orkestrimi: Alban Furtuna


Elizabeta Marku - Ne Andërr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Andërr".
3. Video është e këngës "Ne Andërr", por nuk këndohet nga Elizabeta Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Marku:


Komente 0