Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elizabeta Marku - Kjo Dashni Mbeti Anderr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  10

Kisha dasht djalë me m'ni
Dikur patëm rra n'dashni
A mban n'men m'pate m'premtu
Me ty jetën me kalu x2

Rrefreni
x2
A m'ke than do t'marr për nuse
Do ti fshi buzt të kuqe
Kjo dashni mbeti andërr
Asniher su bane dhandër

Kur u pam për t'fundit herë
M'pate thanë do t'marr kët verë
Ça mendove djalë për mu
Zoti ka me ti pagu

Rrefreni
x2
A m'ke than do t'marr për nuse
Do ti fshi buzt të kuqe
Kjo dashni mbeti andërr
Asniher su bane dhandë


Ky tekst u dërgua nga Gostivar (Shqipni Etnike)Elizabeta Marku
Publikimi: 10/10/2018
Muzika: Elizabeta Marku
Teksti: Elizabeta Marku
Video Produksioni: Fenix Studio
Produksioni: Behar Neli


Elizabeta Marku - Kjo Dashni Mbeti Anderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Dashni Mbeti Anderr".
3. Video është e këngës "Kjo Dashni Mbeti Anderr", por nuk këndohet nga Elizabeta Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Marku:


Komente 0