Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elizabeta Marku - Zemren Degjova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

1-Shume u munduan deshen të na ndajnë,krahat moj zemër Hallku nuk na kanë.

Refreni-Zemren oj dëgjova të mora moj të mora.Se të dashurova te mora moj të mora.

2-Dashnin ton mi zemër askush s mund e ndalë,veç i madhi Zot ai që na ka falë.

Refreni-Zemren oj dëgjova të mora moj të mora.Se të dashurova te mora moj të mora.

3-Kur çdo herë me ty askan mos me nie, kur në shpirtin ndjen përditë e dashnie.

Refreni-Zemren oj dëgjova të mora moj të mora.Se të dashurova te mora moj të mora.

Ky tekst u dërgua nga Samanta ListaPublikimi: 12/06/2019
Muzika: Elizabeta Marku
Teksti: Elizabeta Marku
Orkestrimi: Behar Neli


Elizabeta Marku - Zemren Degjova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Degjova".
3. Video është e këngës "Zemren Degjova", por nuk këndohet nga Elizabeta Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Marku:


Komente 1