A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Elizabeta Marku - T'fala Nga Mergimi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2019

2019-06-21T13:31:56

Muzika:

Elizabeta Marku

Orkestrimi:

Behar Neli

Video Produksioni:

Fenix StudioNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "T'fala Nga Mergimi" kënduar nga Elizabeta Marku.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "T'fala Nga Mergimi".
Videoklipi nga Elizabeta Marku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adem Ramadani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O tfala ju qoj o oh nga mergimi, o pa ba gjum o me zbardh agimi o tu kujtu o perher at voter o ku e lash nanen o me gjith moter , o jam merzit o more vlla o zemra ime per ju u tha.Oh larg atdheut e ne Dhe te huj o me fol gjuhen e tjeter kujjj.

O gjith ne leter du me jauv shkru o jam merzit po sju kam harru, o fjalt e babes o i kam nderment burri i rand peshon n'vend t'vet o jam merzit o more vlla o zemra ime per ju tuj kja, o larg atdheut e ne Dhe te huj o me fol gjuhen e tjeter kujjj.

O toke e huj o, o tok mizore buka e gurbetit o me 7 kore, o mka marr malli du me ju pa o zemra ime per ju tuj kja o jam merzit o more vlla o zemra ime per ju u tha, o larg atdheut e ne Dhe te huj o me fol gjuhen e tjeter kujjj.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019