Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elize Band & Arta Memedi - Tani Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me dergo,
nje engjull kur ti nuk je me mua
Ti me dergo...
Te verteten tash ti pse sma thua?
Nje shkas,qe ti jap kuptim tash botes time
Nje mrekulli,me ty t'jeme perseri
Me dergo,nje hene' te plote kur ti sje me mua
Ti me mungon...

Bridge:
Ditet qe bashk ne kaluam
Buzeqeshjet mbreteruan
Tani koha prapa s'kthehet

Ref:
Tani shko
tjetren perqafoje
nuk jam loje
te luash ti siq doje
S'te kuptoj,
a thua pse m'lendove
tani shko...(pergjithomne)

Me shiko...ne syte e tua shoh pendimin
Ti,a me do?
te verteten tash ti pse s'ma thua
Nje shkas,qe ti jap kuptim tash botes time
Nje mrekulli,me ty t'jeme perseri
Me dergo,nje hen' te plote kur ti s'je me mua
Ti,me mungon

Bridge:
Ditet qe bashk ne kaluam
Buzeqeshjet mbreteruan
Tani koha prapa s'kthehet

Ref: 2x
Tani shko....


Ky tekst u dërgua nga  Butterfly

Elize Band & Arta Memedi - Tani Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani Shko".
3. Video është e këngës "Tani Shko", por nuk këndohet nga Elize Band & Arta Memedi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0