Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elmedina Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Elmedina Morina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Elmedina Morina merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Mami Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Yllka Beluli

Ermira Saliu

Blorentina Morina

Endi Halimi

Nea Hamza

Lindiana Athanasiu

Yllka Nikçi

Diona Vishaj

Eriola Salihu

Arbnora Abazi

Tags: Elmedina Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet