Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Elona është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Almeda Luca

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Enki

Donjeta Krasniqi

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Bora Zemani

Tags: Elona, Black Fish


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet