A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

U Puthem Sonte

U puthëm sonte përsëri...
Aty, ku mallin dhe zjarrin, si shuajnë dot as lotët,
Aty, ku dashura jep besën dashuri,
U puthëm...
Aty... ku puthet qielli me tokën!

- poezi nga Elona Bramo Zana


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019