A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mall

Të isha hëna e artë, do të doja tani.,
Natën të ndriçoja dhe, të ta bëja ditë.
Të të ledhatoja pakëz, të ulësha tek ti.,
Me mall të përqafoja e të puthja sytë!

- poezi nga Elona Bramo Zana


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019