Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Leka - Do Ta Marre Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nuk shkon me midis nesh cdo gje ka mbaruar dhe se di pse kaq gjate te kam duruar dije shpirt ska me puthje as perqafime ti prej sot mbetesh vec ne kujtime.

do ta marr une zemren do ta marr ta mbyll ne dry sjam e vetmja femer qe qava une per ty, to ta marre une zemren do ta marre ta roberoj
se ti mke vrare tradhetare je i papare
to ta marre une zemren do ta marre ta mbyll ne dry sjam e vetmja femer qe qava une per ty do ta marre une zemren do ta marre ta roberoj se ti
me ke vrare tradhetar je i papare

prap genjen me thua se ste pelqen me mu flet e tjetra poshte te pret nga kjo nate une zemren do ta marre sdo ta fal do vuash per jete o mekatare


Ky tekst u dërgua nga FloraElona Leka
Publikimi: 05/11/2008


Elona Leka - Do Ta Marre Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Marre Zemren".
3. Video është e këngës "Do Ta Marre Zemren", por nuk këndohet nga Elona Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elona Leka:


Komente 0