Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Leka - Thuaj Thuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

thuaj thuaj qke me mua
se me do ti nuk me thua
thuaj thuaj qke ne mendje
nxjere nxjere ti prej zemre

largesia te prish pun
se nuk mund te vish tek un
do te pres besa me fjal
ka shum vite qe per ty kam mall

ref:2X
ti je larg por mendjen ke tek un
ti je larg e un rri pa gjum
ti je larg e un te pres te vish
te lutem endren mos ma prish

thuaj thuaj kur do kthehesh
nperqafimin tim te preshesh
thuaj thuaj zemra ime
ma shero ti plagen time

largesia te prish pun
se nuk mund te vish tek un
do te pres besa me fjal
ka shum vite qe per ty kam mall

ref:4X
ti je larg po mendjen e ke tek un
ti je larg e un rri pa gjum
ti je larg e un te pres te vish
te lutme endren mos ma prish
Elona Leka
Publikimi: 25/12/2012


Elona Leka - Thuaj Thuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuaj Thuaj".
3. Video është e këngës "Thuaj Thuaj", por nuk këndohet nga Elona Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elona Leka:


Komente 0