Elona Musaj
Elona Musaj
Elona Musaj
  • Jeton në
  • Bologna
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Elona Musaj është poete. Jeton ne Itali, ne qytetin e Bolonjes dhe punon si ndermjetesuese kulturore. Pasioni per poezine, lindi si "pasoje" e nje semundje dhe vazhdon te jete nje nga armet me te sukseshme per ta "luftuar" ate.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 4