Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Tema: Poezi Për Trishtim


Ditari Im

Pershendetje ditari im,
u be kohe qe s'te kam shkru,
se te forta i kam ndjenjat
dhe as vete nuk mundem me i blu.

Me mire te mbeten hermetike,
qe as une mos ti lexoj,
me mire ti mbaj ato ne vete
e fletet e tua mos ti helmoj.

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0