Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Shenime

Marr shenim cdo dite,
ndjenjat i permbledh,
me sherben aq shume
qe mllefin t'a nxjerr.
Brengave dhe hidherimit
emrin sheshit ja shpaloj,
keshtu ndihem me e lehte
dhe te nesermen e perballoj.

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0