Elona Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Elona Sopjani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Elona Sopjani merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Dhuratat". Më datë 25 Maj 2013, Elona Sopjani publikon videoklipin "Alieni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Yllka Rexha

Albina Jakupi

Donika Zhushi

Lirika Krasniqi

Dhurata Haliti

Elvira Morina

Egzona Kryeziu

Arta Grajqevci

Dea Sabriu

Estela Nikoliqi


Tags: Elona Sopjani

Krijo Një Kartolinë