Live Video

Elona Sopjani & Albiona Kolshi - Algida


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/07/2013

2013-07-29T21:46:42

Më Shumë Nga

Albiona KolshiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Algida" kënduar nga Elona Sopjani & Albiona Kolshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elona Sopjani & Albiona Kolshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elona Sopjani: