Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsa Citaku - Endrra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


një ëdnërr te bukur unë e shikoj dukem sikur nisem të fluturoj dua të flurutoj e të ngjitem lart ne qiell e të bëhem yll të shkelqej si nje diell.

Por kur nis të udhëtoj qiellit i afrohem sa do diellin e takoj me del ëndrra zgjohem unë do ngjitem lart ne re se e ndjej ne zemer sa
vjen ora shkoj e fle ate shikoj ne ëndërr

një ëndërr të bukur u e shikoj dua sikur nisem te fluturoj dua te fluturoj e te ngjitem lart ne qiell e të bëhem yll të shkelqej si një diell.

Por kur nis të fluturoj qiellit i afrohem sa do diellin e takoj më del ëndrra zgjohem unë do ngjitem lart ne qiell se e ndjej ne zemer sa vjen ora shkoj e fle ta shikoj në ëndërr.


Ky tekst u dërgua nga Elsa Citaku


Nuk kemi video për këtë këngë.


Elsa Citaku
Publikimi: 10/05/2013


Elsa Citaku - Endrra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra".
3. Video është e këngës "Endrra", por nuk këndohet nga Elsa Citaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0