Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsa Lila - Camerine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

(2x)Qete keng qe sot kendoj qameris nen po ia kushtoj 15 vjet si kemi pare zemra tona per ty qajne....

(2x)Qajme e qajm e derdhim lot o qameri ste shohem dot ste shohem dot te duam shume lotet tona po merr lum

(2x)Qameri moj qameri zemrat tona permloti me e bukura qe u shit n'Greqi lulja more gjith SHqipris


Ky tekst u dërgua nga LorandaElsa Lila
Publikimi: 13/03/2012


Elsa Lila - Camerine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Camerine".
3. Video është e këngës "Camerine", por nuk këndohet nga Elsa Lila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elsa Lila:


Komente 0