A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elsa Lila - Vetem Nje Fjale


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  32

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/1999

1999-11-01T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 1999


Dhe kerkoja nje buzeqeshje e s'di se ku ta gjej
me thoni ku ta gjej
ndoshta atehere kur nate tek ti ne buz tek cdo njeri
ajo e fshehur rri
E DI ,me jepni nje buzeqeshje , ahhh..
ju kerkova fare pak

Kerkoj vetem nje fjale , nje fjale qe me mungon
e shpirtin ma debon,
ju kerkoj vetem nje fjale vetem nje fjale te mire
qe s'di se ku ta ngrij
nje fjale me perkedhele dhe ne endrra ahhh..
duhemi si neper drite

ref:
Vetem nje fjale dhe ndalet loti
vetem nje fjale dhe jeta rifillon
doja ta dija pse nje buzeqeshje nuk ma falni dot
e dua vetem nje fjale , dhe hapet qielli
vetem nje fjale me ben te fluturoj
sa fare pak kerkoj,nje motiv qe jeten ta jetoj
e ta besoj , me thoni vec nje fjale

Dhe kerkoj nje rreze shprese kerkoj e nuk e gjej
me thoni ku ta gjej
ndoshta atehere kur nate tek ti ne shpirt tek cdo njeri
ajo e trembur rri
E DI , me jepni nje rreze shprese , ahh...
ju kerkova fare pak

ref:
Vetem nje fjale dhe ndalet loti
vetem nje fjale dhe jeta rifillon
doja ta dija pse nje buzeqeshje nuk ma falni dot
e dua vetem nje fjale , dhe hapet qielli
vetem nje fjale me ben te fluturoj
sa fare pak kerkoj nje motiv qe jeten ta jetoj
e ta besooooj ouou .. ooo ,

Vetem nje fjale dhe ndalet loti
vetem nje fjale dhe jeta rifillon
doja ta dija dija pse nje buzeqeshje nuk ma falni dot
e dua vetem nje fjale , dhe hapet qielli
vetem nje fjale me ben te fluturoj
sa fare pak kerkoj nje motiv qe jeten ta jetoj
e ta besoj , me thoni vec nje fjale ah ,, ah ,,
me thoni vec nje fjale ... !


Lyrics submited by Adelina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019