Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsida Sinaj (Eli) - Kallma Cigaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kallma cigaren paja c'ka te kallzoj 2x
Me ma idhnu nanen gjuhen ta shkurtoj
Prej marakut tand zemra po me gufon 2x

Kallma cigaren paja c'ka te kallzoj 2x
Me ma idhnu nanen gjuhen ta shkurtoj
Prej marakut tand zemra po me gufon 2x

aman aman amane o ti djal i vogel sa i mir ti je 2x

Une nanen tende nuk do ta idhnoj 2x
Do ti qes une kafe caj me limon
Prej merakut tend zemra po me gufon 2x

aman aman amane o ti djal i vogel sa i mir ti je 2x


Ky tekst u dërgua nga Feli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Elsida Sinaj (Eli) - Kallma Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma Cigaren".
3. Video është e këngës "Kallma Cigaren", por nuk këndohet nga Elsida Sinaj (Eli).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elsida Sinaj:


Komente 0