Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsida Sinaj (Eli) - Jallau U Shofsh Moj Karahaze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Jalla u shofsh moj karahaze
qè na i dogje moj djemt e ri
oh kanga jote u kendoft me saze
tuj mi ra oh tuj mi ra njasaj buri
aman...
tuj mi ra oh tuj mi ra njasaj buri
aman

Kur kalojshe anej pari
e tè gjejsha moj tuj mushè ujè
oh ule pak shaminè e ballit
mos ju ban oh mos ju ban pasqyrè gjithkuj
aman...
mos ju ban oh mos ju ban pasqyrè gjithkuj
aman

Flokt e zez si pena e korbit
nuk leshohen oh me derhem
oh natè e ditè po i lutem zotit
me ma hjeke oh me ma hjeke marakun tem
aman...
me ma hjeke oh me ma hjekè marakun tem
aman

Ky tekst u dërgua nga MaddyPublikimi: 01/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Elsida Sinaj (Eli):


Komente 0


Elsida Sinaj (Eli) - Jallau U Shofsh Moj Karahaze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jallau U Shofsh Moj Karahaze".
3. Video është e këngës "Jallau U Shofsh Moj Karahaze", por nuk këndohet nga Elsida Sinaj (Eli).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.