A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Elsion Omari - Swing Night


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/05/2010

2010-05-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7


Jo jo jo jo jo te tjerat jo nuk kane rendesi
Kur me shikon tundon
Cdo gje behet ashtu sic do ti

Qendro me pran Hey
Me fal vec 1 minute magji

I dehur sjam Hey
Nuk eshte ashtu sic mendon ti

Edhe 1 gote
Asgje nuk na ndalon
Edhe 1 tjeter nuk jam vetem
Vetem ti mungon
REF:
Qendro me ne kte nate
Nese dhe ti do te jesh me fat
Nuk ke perse e zgjat
Le te jete kjo 1 swing night

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019