Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsion Omari - Ndjenja Lehte S'kalon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

29/08/2011

2011-08-29T22:54:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndjenja Lehte S'kalon" kënduar nga Elsion Omari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elsion Omari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elsion Omari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet