Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elta Ademi - Rrjedh Me Këngë E Ligjërime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Hej fort po shndrrit aj diell
E burimi kenget lugjeve ,i percjell
Hej fort po ngroh ky diell
Edhe trimat neper mend mi sjell ,i perkdhel

Nga ky diell i kohes sime
Shndrrisin shekujt ne agime
Dhe naganti i shqiptarit zjarr, flakëron

REFRENI:Po ku ka si ti o Shqipëria ime
O fisnikja permbi gur
Rrjedh në kënge e ligjerime
Ballë larta me flamur

Hej fort po bjen aj tel
Dhe lahuta tingujt mi qon , i percjell
Hej fort po rreh aj tel
Edhe trimat neper mend mi sjell, i perkdhel

Nga ky diell i kohes sime
Shndrrisin shekujt ne agime
Dhe naganti i shqiptarit zjarr, flakëron

REFRENI:Po ku ka si ti o Shqipëria ime
O fisnikja permbi gur
Rrjedh në kënge e ligjerime
Ballë larta me flamur


Ky tekst u dërgua nga Jona

Elta Ademi - Rrjedh Me Këngë E Ligjërime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrjedh Me Këngë E Ligjërime".
3. Video është e këngës "Rrjedh Me Këngë E Ligjërime", por nuk këndohet nga Elta Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elta Ademi:


Komente 0